Komplexné riešenie

Návrh

Všetko to začína u nás v predajni. Ak už máte predstavu, ako by mali byť „oblečené vaše okná“, môžete si vybrať zo širokej ponuky vzorkovníkov dekoračných látok a záclon. Samozrejme, že k nám prídu zákazníci a nechajú si poradiť od odborníkov. Vy nám poviete v akom štýle si predstavujete, aby bola zariadená miestnosť a my Vám radi poradíme s návrhom riešenia a výberom látok

Zameranie

Niektorí zákazníci majú svoje okná či dvere zamerané. My podľa týchto rozmerov urobíme jednoduchý grafický návrh a následne vypočítame spotrebu látky a naceníme nezáväznú objednávku. Nie všetci si vedia presne zamerať miestnosť, hlavne keď ide o komplikovanejšiu zákazku a nemajú nainštalované konzoly na uchytenie garniže resp. koľajníc. Prídeme k Vám, zameriame miestnosť a zo vzorkovníkov vyberieme vhodnú látku pre Vaše okná.

Objednávka

Po odsúhlasení nacenenia nezáväznej objednávky sa zloží záloha a objednávka sa týmto považuje za záväznú. V prípade, že tovar máme v predajni, zákazku vieme zhotoviť do 3 pracovných dní. Inak tovar objednáme a zákazka môže byť vyhotovená do 2 týždňov. Samozrejme závisí od rozsahu zákazky.

Montáž

Ak ste si u nás objednali garniže resp. koľajnice a nemáte majstra, ktorý by Vám ich nainštaloval, prídeme k vám namontujeme závesný systém a následne zavesíme záclony a závesy. V prípade potreby vieme na miestne upraviť záves a doplniť o spony či magnety na aranžovanie závesov a záclon.

Našou prioritou je kvalitné a presné vyhotovenie zákazky a spokojnosť zákazníka, aby sa cítil príjemne v pohodlí svojho domova.

Novinky

V sekcii  „Novinky“ Vám ponúkame nielen aktuálny sezónny tovar. Vyrobili sme pre Vás hotové textilné doplnky, ktoré Vás určite oslovia. Na výrobu textilných dekoračných predmetov ako sú vankúše, prestieradlá, obrusy používame rôzne dekoračné látky aj s prírodných materiálov. Samozrejme záleží k akému účelu bude výrobok používaný.

Služby

 

Zákazkové šitie na mieru - záclony, závesy, rímske rolety, japonské steny a šitie bytových doplnkov na mieru (obliečky na vankúše všetkých rozmerov, prehozy na posteľ, obrusy, štóly, ľanové chlebníky a tašky)

Montáž - v prípade potreby Vám namontujeme garniže a koľajnice

Doplnkové služby - vešanie záclon a závesov, pranie a žehlenie

Produkty

Radi Vás uvítame v našej predajni. V našej ponuke nájdete bytový textil vrátane doplnkov. Veríme, že si u nás vyberiete z bohatého sortimentu záclon, závesov a dekoračných látok. U každého tovaru kladieme dôraz najmä na kvalitu použitého materiálu, ktorý zaručí vašu dlhodobú spokojnosť. Pri výbere a objednávaní tovaru sa inšpirujeme najnovšími trendami v oblasti interiérového dizajnu. Obchodujeme so značkovými firmami z Maďarska, Nemecka, Španielska a Českej republiky.

Záclony a závesy - Metráž dekoračných látok a záclon, hotové záclony a závesy (vystavené modely), riasiace pásky, krajky a saténové šikmé prúžky, spony a magnety na aranžovanie závesov a záclon.

Bytové doplnky -  vankúše, paplóny, obliečky, plachty, osušky, uteráky, obrusy, štóly, deky, prehozy na posteľ

Závesné systémy - garniže, koľajnice, nosníky, konzoly a komponenty (háčiky, krúžky, žabky)

Novinky

28. júl 2023
28. júl 2023
28. júl 2023
28. júl 2023
24. júl 2023
21. marec 2023

Kontakt

ABLE MEN s.r.o.
Nám M. R. Štefánika 25
955 01 Topoľčany

Tel.: 0908 128 794
Email: ablemen@ablemen.sk

FB: https://www.facebook.com/bytovytextill

Napíšte nám

Neváhajte a napíšte nám odkaz na ablemen@ablemen.sk Ďakujeme.

GDPR

Kde nás nájdete

Obchod sa nachádza na námestí v centre mesta Topoľčany. Inšpirujte sa našou ponukou kvalitných  posteľných obliečok, uterákov, osušiek, utierok, prikrývok. Veríme, že s našimi službami budete spokojní a tovar, ktorý si vyberiete u nás dodá vášmu interiéru jedinečný vzhľad a vytvorí tak príjemnú atmosféru vášho domova.

Search

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Ok